Caracteristici generale
| Tipul deplasării | manual |
| Puterea electric | 1600 W |
| Lățimea tăierii | 36 cm |
| Reglarea înălțimii de tăiere | da |
| Trepte reglare | 3 |
| Înălțimea minimală de tăiere | 25 mm |
| Înălțimea maximală de tăiere | 55 mm |
| Colector de iarbă | da |
| Volum colectare iarbă | 40 l |
| Suprafaţa recomandată | 700 m2 |
| Greutate | 14 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Raider |
Specificațiile și imaginile produsului Maşina de tuns gazonul electrică Raider RD-LM32 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.