Caracteristici generale
| Tip | fără percuție |
| Tip mandrină | fixare rapidă |
| Alimentare | acumulator |
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Număr de baterii incluse | 1 |
| Tensiunea bateriei | 12 V |
| Capacitatea bateriei | 1.5 Ah |
| Deschiderea mandrinei | 10 mm |
| Numărul de viteze | 1 |
| Rotații 1 viteza | 550 min‾¹ |
| Moment de strângere maxim | 26 Nm |
| Set | case ,
acumulator ,
încărcător |
| Suitcase | da |
| Greutatea | 1.5 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Raider |
Specificațiile și imaginile produsului Mașină de înșurubat Raider RDP-CDL30 Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.