Caracteristici generale
| Sistem de prindere | SDS-plus |
| Moduri de lucru | 2 |
| Puterea absorbită | 1800 W |
| Turația în gol | 1050 min‾¹ |
| Frecvența bătăilor in gol | 5570 min‾¹ |
| Energia de impact | 6 J |
| Diametrul găurii în beton | 35 mm |
| Alimentare | priza |
| Limitator adancime ajustabil | da |
| Mâner suplimentar | da |
| Valiză de protecţie | da |
| Greutate | 7.5 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Raider |
Specificațiile și imaginile produsului Ciocan rotopercutor Raider RDP-HD56 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.