Caracteristici generale
| Tip instalare | submersibilă |
| Tip pompă | de drenaj |
| Sursa de alimentare | priza |
| Adâncimea de submersie | 5 m |
| Putere maximă de aspirare | 5 m |
| Putere | 400 W |
| Calitatea apei | pură |
| Capacitatea de pompare | 9000 l/h |
| Frecvența de ralanti | 2900 rpm |
| Diametrul conectorului | 3/4 ",
1 1/2 " |
| Greutate | 4.34 kg |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Raider |
Specificațiile și imaginile produsului Pompă de drenaj Raider RDP-WP28 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.