| Colecția | Elegance |
| Tipul | covor |
| Forma | oval |
| Dimensiuni | 240х340 cm |
| Lungimea | 340 cm |
| Lățimea | 240 cm |
| Grosimea | 9 mm |
| Densitatea | 600000 puncte/m² |
| Culoare | bej |
| Ornament | floral |
| Conținut | lână |
| Țara producătoare | Moldova |
| Destinaţie | living , coridor , dormitor |
| Producător | Covoare Ungheni |









