| Colecția | Matrix |
| Tipul | covor |
| Forma | dreptunghiulară |
| Dimensiuni | 280х380 cm |
| Lungimea | 380 cm |
| Lățimea | 280 cm |
| Grosimea | 13 mm |
| Suprafața | 10.64 m² |
| Culoare | bej/maro |
| Ornament | abstracție |
| Conținut | polipropilen |
| Țara producătoare | Moldova |
| Destinaţie | living , coridor , dormitor |
| Producător | Covoare Ungheni |








