Caracteristici generale
| Colecția | Matrix |
| Tipul | covor |
| Forma | dreptunghiulară |
| Dimensiuni | 140х200 cm |
| Lungimea | 200 cm |
| Lățimea | 140 cm |
| Grosimea | 13 mm |
| Densitatea | 600000 puncte/m² |
| Culoare | bej/negru |
| Ornament | geometrie |
| Conținut | polipropilen |
| Țara producătoare | Moldova |
| Destinaţie | living ,
coridor ,
dormitor |
Specificațiile și imaginile produsului Covor Covoare Ungheni Matrix 1172_1_18455 1.40x2.00m sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.