| Colecția | Matrix |
| Tipul | covor |
| Forma | dreptunghiulară |
| Dimensiuni | 160х230 cm |
| Lungimea | 230 cm |
| Lățimea | 160 cm |
| Grosimea | 13 mm |
| Culoare | gri |
| Ornament | linii |
| Conținut | polipropilen |
| Țara producătoare | Moldova |
| Destinaţie | living , coridor , dormitor , camera copiilor |
| Producător | Covoare Ungheni |









