| Tip | încărcător |
| Tensiune de ieșire | 12 V |
| Curent maxim de ieșire | 3 A |
| Puterea | 65 W |
| Culoare | alb |
| Numărul de conectori de ieșire | 3 |
| Conector la sursa de alimentare | 2xUSB type C , USB Type-A |
| Cu fir | da |
| Cablu inclus | da |
| Dimensiuni | 96x30x52.8 mm |
| Greutate | 120 g |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Acefast |









