Caracteristici generale
| Colecția | Matrix |
| Tipul | covor |
| Forma | dreptunghiulară |
| Dimensiuni | 200х250 cm |
| Lungimea | 250 cm |
| Lățimea | 200 cm |
| Grosimea | 13 mm |
| Densitatea | 600000 puncte/m² |
| Culoare | bej |
| Ornament | floral |
| Conținut | polipropilen ,
friză |
| Țara producătoare | Moldova |
| Destinaţie | living ,
coridor ,
dormitor |
Specificațiile și imaginile produsului Covor Covoare Ungheni Matrix 5993_1_18435 2.00x2.50m sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.