| Standardul Wi-Fi IEEE 802.11 | IEEE 802.11ax , IEEE 802.11ac , IEEE 802.11n , IEEE 802.11a , IEEE 802.11b , IEEE 802.11g |
| Maximă rata de transfer Wi-Fi | 1200 Mbps |
| Puterea semnalului | 20 dBm |
| Frecvența de lucru Wi-Fi | 2.4 GHz, 5 GHz |
| Tipul antenei | Externă |
| Numărul de antene | 2 |
| Standarde de siguranță | WEP , WPA/WPA-PSK2 |
| Culoare | alb |
| Demensiuni | 124x78x46 mm |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 0.4 kg |
| Producător | Tp-Link |
| Cod EAN | 6935364089511 |









