Caracteristici generale
| Tip | pentru copii |
| Varsta copiilor | 6-10 an |
| Material cadru | policarbonat |
| Cadru de culoare | gri |
| Lentilă | Reactiv Performance, Spectron 3CF |
| Forma lentilelor | wayfarer |
| Culoarea lentilelor | roz |
| Lentile polarizate | da |
| Lățime de lentilă | 47 mm |
| Podului de lăţimea | 17 mm |
| Lungime braț | 125 mm |
Alte informații
| Producător | Julbo |
| Cod EAN | 3660576791466 |
Specificațiile și imaginile produsului Ochelari de soare Julbo Reach Spectron 3 Gray sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.