| Tip | reductor |
| Tip gaz | propan |
| Presiunea de lucru maximă | 1.6 MPa |
| Capacitate maxima de tranzit | 0.801 m³/oră |
| Presiunea de intrare | 16 bar |
| Destinaţie | balon |
| Conexiune de intrare | W21.8х1/14LH |
| Conexiune de ieșire | 10 mm |
| Greutate | 0.21 kg |
| Producător | Cavagna Group |
| Cod EAN | 4813451000385 |









