Caracteristici generale
| Putere | 600 W |
| Standard | ATX12V 2.3 |
| PFC | pasiv |
| Sistemul de răcire | 1 ventilator |
| Conector pentru placa de bază | 20+4pin |
| Numărul de conectori 4+4 pini CPU | 1 |
| Numărul de conectori 6+2 pini PCI-E | 1 |
| Numărul de conectori cu 15 pini SATA | 6 |
| Current on-line +3.3V | 24 A |
| Current on-line +5V | 24 A |
| Current on-line +12V-1 | 38 A |
| Current on-line -12V | 0.5 A |
| Current on-line +5V Standby | 2.5 A |
| Protecție la supratensiune | da |
| Protecție la suprasarcină | da |
| Protecție la scurt circuit | da |
| Dimensiuni (IxLxA) | 86х150х140 mm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 1.82 kg |
| Producător | Xilence |
Specificațiile și imaginile produsului Sursă de alimentare Xilence RedWing 600W (XP600R7) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.