| Tip | fotoliu de birou |
| Bază | stea cu roţi |
| Сotiere | da |
| Reglarea pe înălţime | da |
| Înclinarea spătar | nu |
| Material tapiţerie | textil |
| Lăţime scaun | 46 cm |
| Adâncime scaun | 45 cm |
| Înălţime spătar | 47 cm |
| Înălţime | 103-128 cm |
| Culoare | negru |
| Greutatea maximă a utilizatorului | 100 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Новый стиль |
| Cod EAN | 2009997921242 |









