| Tip | fotoliu de birou |
| Bază | stea cu roţi |
| Сotiere | da |
| Reglarea pe înălţime | da |
| Material tapiţerie | textil |
| Lăţime scaun | 43.5 cm |
| Adâncime scaun | 45 cm |
| înălțimea scaunului | 56-81 cm |
| Înălţime spătar | 47 cm |
| Înălţime | 105-131 cm |
| Culoare | negru |
| Greutate | 8.8 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Новый стиль |
| Cod EAN | 4820040263663, 4820040264301 |









