| Alimintare | Priza |
| Putere absorbita | 800 W |
| Turatia in gol | 12000 rpm |
| Pornire lină | da |
| Protecție împotriva activării accidentale | da |
| Diametrul ext. al discului | 125 mm |
| Filetul arborelui | M14 |
| Mâner suplimentar | da |
| Greutatea masinii | 1.7 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Black&Decker |
| Cod EAN | 5035048677377 |









