| Tip | gateway de internet |
| Conectare | USB-A |
| Interfețe | Wi-Fi , Bluetooth |
| Aplicație pentru management | Shelly Smart Control |
| Suport OS | Android , iOS |
| Material | metal , plastic |
| Temperatura de operare | -20°C ~ +40°C |
| Dimensiuni | 45x20x8 mm |
| Greutate | 0.005 kg |
| Producător | Shelly |
| Cod EAN | 3800235266656 |









