Caracteristici generale
| Tip | Euro |
| Material carcasă | plastic |
| Numărul de doze | 1 |
| Voltaj | 230 V |
| Curent | 12 A |
| Controlul prin smartphone | da |
| Protocol de comunicare | IEEE802.11 b/g/n |
| Temperatura de lucru | -20°C ~ +40°C |
| Suport OS | Android ,
iOS |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni | 44x44x70 mm |
Alte informații
| Producător | Shelly |
| Cod EAN | 3800235265628 |
Specificațiile și imaginile produsului Priză smart Shelly Plus Plug S Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.