| Tip | gateway de internet |
| Conectare | Zigbee 3.0 , Matter , Wi-Fi , LAN |
| Interfețe | Apple Home , Google Home , Alexa , SmartThings |
| Aplicație pentru management | eWeLink |
| Suport OS | Android , iOS |
| Material | plastic |
| Temperatura de operare | -10 °C , +40 °C |
| Dimensiuni | 82х82х28 mm |
| Greutate | 0.095 kg |
| Producător | Sonoff |
| Cod EAN | 6920075741896 |









