Caracteristici generale
| Colecție | Diamante Premium |
| Tip | caspo |
| Poziție | pe podea |
| Formă | rotundă |
| Volum | 22 l |
| Capacitate vas interior | 5.5 l |
| Înălțime | 75 cm |
| Diametru | 40 cm |
| Dimensiunea interioară a giveciului | Ø 33.5 cm |
| Material | plastic |
| Culoarea | gri |
| Indicator de nivel al apei | da |
| Țara de fabricare | Germania |
Specificațiile și imaginile produsului Ghiveci Lechuza Diamante Premium 40 Charcoal sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.