| Colecție | Sandy Bowl |
| Tip | caspo |
| Poziție | pe masă , pe podea |
| Formă | rotundă |
| Volum | 2.3 l |
| Înălțime | 16.1 cm |
| Diametru | 23.8 cm |
| Dimensiunea interioară a giveciului | 18.5х15.5 cm |
| Greutate | 0.38 kg |
| Material | plastic |
| Culoarea | cremă |
| Țara de fabricare | Polonia |
| Producător | Prosperplast |









