| Colecție | Sandy Bowl |
| Tip | caspo |
| Poziție | pe masă , pe podea |
| Formă | rotundă |
| Volum | 3.9 l |
| Înălțime | 19 cm |
| Diametru | 29 cm |
| Dimensiunea interioară a giveciului | 22х19 cm |
| Greutate | 0.58 kg |
| Material | plastic |
| Culoarea | cremă |
| Țara de fabricare | Polonia |
| Producător | Prosperplast |








