Caracteristici generale
| Colecție | Sandy Bowl |
| Poziție | pe masă ,
pe podea |
| Formă | rotundă |
| Volum | 9 l |
| Înălțime | 21 cm |
| Diametru | 37 cm |
| Greutate | 0.98 kg |
| Material | plastic |
| Culoarea | cremă |
| Țara de fabricare | Polonia |
Specificațiile și imaginile produsului Ghiveci Prosperplast Sandy Bowl DSK370-CY728 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.