| Colecție | Tubus Case |
| Tip | ghiveci |
| Poziție | pe podea , pe masă |
| Formă | dreptunghiulară |
| Volum | 36.6 l |
| Lățimea | 32.4 cm |
| Lungimea | 60 cm |
| Înălțime | 30 cm |
| Greutate | 1.62 kg |
| Material | plastic |
| Culoarea | antracit |
| Țara de fabricare | Polonia |
| Producător | Prosperplast |
| Cod EAN | 5905197494968 |









