| Colecție | Urbi Round |
| Tip | caspo |
| Poziție | pe masă , pe podea |
| Formă | rotundă |
| Volum | 9 l |
| Capacitate vas interior | 7.5 l |
| Înălțime | 25 cm |
| Diametru | 25 cm |
| Greutate | 0.61 kg |
| Material | plastic |
| Culoarea | antracit |
| Țara de fabricare | Polonia |
| Producător | Prosperplast |
| Cod EAN | 5905197388366 |









