Caracteristici generale
| Seria | Norfolk |
| Lățime | 33 cm |
| Înălțime | 44 cm |
| Adâncime | 25 cm |
| Material carcasă | PAL |
| Culoare carcasă | mokko |
| Material fațadă | PAL |
| Culoare fațadă | mokko |
| Număr sertare | 1 |
Specificațiile și imaginile produsului Noptieră Showdeko Norfolk Light Mocha (M.KO.22405.5) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.