Caracteristici generale
| Tip | mecanic |
| Interval de măsurare | 0-70 mm |
| Eroare | 0.05 mm/m |
| Unitate de masura | mm |
| Material | oțel |
| Lungime | 70 mm |
| Suitcase | da |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Yato |
| Cod EAN | 5906083112461 |
Specificațiile și imaginile produsului Subler Yato YT-71990 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.