Caracteristici generale
| Tip | pentru tabla metalică |
| Alimentare | baterie |
| Tip de baterie | Li-ion |
| Tensiunea bateriei | 18 V |
| Число Ходов холостого хода | 2000 min-1 |
| Grosimea tăierii | 2.5 mm |
| Вес | 2 kg |
| Specificații suplimentare | fără baterie, încărcător |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 2.02 kg |
| Producător | Yato |
| Cod EAN | 5906083112300 |
Specificațiile și imaginile produsului Foarfeca electrica Yato YT-82399 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.