Caracteristici generale
| Alimentare | baterie |
| Frecvența vibrațiilor min | 10000 min‾¹ |
| Frecvența vibrațiilor max | 20000 min‾¹ |
| Unghiul de deviație spre stânga/dreapta | 2.8 ° |
| Tip mandrină | Starlock |
| Tip de baterie | Li-ion |
| Tensiunea acumulatorului | 18 V |
| Case | da |
| Reglare frecvența vibrațiilor | da |
| Dimensiuni | 305x62x89 mm |
| Greutate | 3 kg |
| În plus | fără baterie și încărcător |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Bosch |
| Cod EAN | 4053423221633 |
Specificațiile și imaginile produsului Unealta multifunctionala Bosch B0603104002 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.