| Tip | Trepied |
| Destinatie | foto , video |
| Înălţime maximă | 216 cm |
| Înălţime minimă | 78 cm |
| Lungime pliat | 82 cm |
| Dimensiuni (ÎxLxA) | 82x17x17 cm |
| Cap trepied | de minge |
| Nivel | da |
| Numărul de picioare | 3 |
| Greutate maximă suportată | 20 kg |
| Hook pentru geanta | da |
| Culoare | negru |
| Material | aluminiu |
| Greutate | 3.7 kg |
| Producător | Bresser |
| Cod EAN | 4007922089225 |









