| Tip | trepied |
| Destinatie | video , foto |
| Dispozitive compatibile | camera |
| Înălţime maximă | 146 cm |
| Înălţime minimă | 42.5 cm |
| Lungime pliat | 59.5 cm |
| Cap trepied | lichid |
| Numărul de picioare | 3 |
| Diametru picioare | 15.5 mm, 19 mm, 22.5 mm |
| Greutate maximă suportată | 4 kg |
| Culoare | negru |
| Material | aluminiu |
| Greutate | 1.8 kg |
| Producător | Manfrotto |
| Cod EAN | 8024221667486 |









