| Tip | trepied |
| Destinatie | video , foto |
| Dispozitive compatibile | camera |
| Înălţime maximă | 160 cm |
| Înălţime minimă | 43 cm |
| Lungime pliat | 42.5 cm |
| Cap trepied | de minge |
| Nivel | da |
| Numărul de picioare | 3 |
| Diametru picioare | 40 mm |
| Raza de înclinare | -38 +90 ° |
| Greutate maximă suportată | 8 kg |
| Culoare | negru |
| Material | aluminiu |
| Greutate | 1.5 kg |
| Producător | Manfrotto |









