Caracteristici generale
| Tip | stabilizator |
| Destinatie | video ,
foto |
| Dispozitive compatibile | camera |
| Dimensiuni (ÎxLxA) | 46x19.6x29 cm |
| Display | da |
| Conexiune | Wi-Fi ,
USB-C |
| Numărul de picioare | 3 |
| Raza de înclinare | -55 +175 ° |
| Greutate maximă suportată | 3.4 kg |
| Capacitatea bateriei | 2500 mAh |
| Ore de lucru | 10 ore |
| Culoare | negru |
| Greutate | 2 kg |
Specificațiile și imaginile produsului Stabilizator Manfrotto MVG300XM sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.