Caracteristici generale
| Alimentare | priza |
| Putere | 2400 W |
| Turatia in gol | 8000 rpm |
| Numărul de discuri | 1 |
| Diametrul ext. al discului | 150 mm |
| Diametru locului de plantare disc | 22.23 |
| Filetul arborelui | M8 ,
M14 |
| Lăţime caneluri | 28 |
| Adâncime caneluri | 8-43 |
| Aspirarea prafului | da |
| Suitcase | da |
| Greutate | 7 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Crown |
Specificațiile și imaginile produsului Debitor canale Crown CT13563-150 BMC sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.