| Tip | fără percuție |
| Tip mandrină | fixare rapidă , hexagonală pentru biţi (1/4 HEX) |
| Alimentare | acumulator |
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Baterie înclusă | da |
| Număr de baterii incluse | 2 |
| Încărcător | da |
| Motor fără perii | da |
| Tensiunea bateriei | 12 V |
| Capacitatea bateriei | 2 Ah |
| Timp de încărcare | 1 ore |
| Deschiderea mandrinei | 0.8-10 mm |
| Numărul de viteze | 2 |
| Reglarea rotației | da |
| Revers | da |
| Rotații 1 viteza | 460 min‾¹ |
| Rotații 2 viteza | 1750 min‾¹ |
| Max. turații în gol | 1750 min-1 |
| Trepte ale momentului de torsiune | 20 |
| Moment de strângere maxim | 32 Nm |
| Capacit. de găurire în lemn | 20 mm |
| Capacit. de găurire în zidărie | 18 mm |
| LED-uri de iluminare | da |
| Set | 2 baterii , Încărcător , mandrine |
| Suitcase | da |
| Greutatea | 2.5 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Bosch |
| Cod EAN | 4053423342925 |









