| Tip | fără percuție |
| Tip mandrină | hexagonală pentru biţi (1/4 HEX) |
| Alimentare | acumulator |
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Număr de baterii incluse | 2 |
| Tensiunea bateriei | 12 V |
| Capacitatea bateriei | 2 Ah |
| Deschiderea mandrinei | 6.35 mm |
| Numărul de viteze | 2 |
| Revers | da |
| Rotații 1 viteza | 380 min‾¹ |
| Rotații 2 viteza | 1250 min‾¹ |
| Trepte ale momentului de torsiune | 21 |
| Moment de strângere maxim | 30 Nm |
| LED-uri de iluminare | da |
| Set | 2-х acumulatori , case , încărcător |
| Suitcase | da |
| Dimensiune | 320x87x222 mm |
| Greutatea | 0.85 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Crown |









