| Tip | fără percuție |
| Tip mandrină | fixare rapidă |
| Alimentare | acumulator |
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Număr de baterii incluse | 2 |
| Motor fără perii | da |
| Tensiunea bateriei | 20 V |
| Capacitatea bateriei | 2 Ah |
| Timp de încărcare | 1 ore |
| Deschiderea mandrinei | 2-13 mm |
| Numărul de viteze | 2 |
| Rotații 1 viteza | 420 min‾¹ |
| Rotații 2 viteza | 1400 min‾¹ |
| Moment de strângere maxim | 55 Nm |
| Capacit. de găurire în lemn | 40 mm |
| Capacit. de găurire în otel | 13 mm |
| Set | 2-х acumulatori , case , încărcător |
| Suitcase | da |
| Greutatea | 1.3 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Crown |









