Caracteristici generale
| Tip mandrină | fixare rapidă |
| Alimentare | acumulator |
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Baterie înclusă | nu |
| Încărcător | nu |
| Tensiunea bateriei | 18 V |
| Deschiderea mandrinei | 1.5-13 mm |
| Numărul de viteze | 2 |
| Reglarea rotației | da |
| Revers | da |
| Rotații 1 viteza | 450 min‾¹ |
| Rotații 2 viteza | 1800 min‾¹ |
| Max. turații în gol | 1800 min-1 |
| Moment de strângere maxim | 55 Nm |
| Capacit. de găurire în lemn | 35 mm |
| Capacit. de găurire în otel | 10 mm |
| Capacit. de găurire în zidărie | 13 mm |
| Set | fara acumulator si încărcător |
| Greutatea | 2 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Bosch |
| Cod EAN | 2100001893910, 3165140950862 |
Specificațiile și imaginile produsului Mașină de înșurubat Bosch GSR 18V-21 (B0615990K3B) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.