| Tip | fără percuție |
| Tip mandrină | fixare rapidă |
| Alimentare | acumulator |
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Număr de baterii incluse | 2 |
| Motor fără perii | da |
| Tensiunea bateriei | 12 V |
| Capacitatea bateriei | 3 Ah |
| Numărul de viteze | 2 |
| Reglarea rotației | da |
| Revers | da |
| Max. turații în gol | 1500 min-1 |
| Moment de strângere maxim | 57.5 Nm |
| Capacit. de găurire în lemn | 20 mm |
| Capacit. de găurire în otel | 10 mm |
| LED-uri de iluminare | da |
| Set | încărcător , 2-х acumulatori , case |
| Greutatea | 0.73 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 4.08 kg |
| Producător | DeWalt |
| Cod EAN | 5035048748169 |









