Caracteristici generale
| Numărul de scule | 2 |
| Număr de baterii | 2 |
| Бесщеточный двигатель | da |
| Реверс | da |
| Светодиодная подсветка | da |
| Șurubelniță de foraj | da |
| Numărul de rotații | 2000 rpm |
| Numărul de viteze | 2 |
| Mandrina | rapidă |
| Diametrul madrinei | 1.5-13 mm |
| Alimentație | baterie |
| Tip baterie | Li-Ion |
| Tensiunea bateriei | 18 v |
| Вес | 1.5 кг |
| Емкость батареи | 1.7 А/ч |
| Кейс | da |
| Șurubelniță сu percuție | da |
| Tip | cu percuție |
| Mandrina | 1/4 HEX |
| Alimentare | baterie |
| Baterie | Li-Ion 18 V |
| Max. turații în gol | 3250 min-1 |
| Frecvența percuției | 3800 batai/min |
| Cuplu maximal | 206 Nm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | DeWalt |
Specificațiile și imaginile produsului Set DeWalt DCK2051E2T (DCD800+DCF850) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.