| Tip | cu percuție |
| Tip mandrină | hexagonală pentru biţi (1/4 HEX) |
| Alimentare | acumulator |
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Tensiunea bateriei | 18 V |
| Deschiderea mandrinei | 6.3 mm |
| Reglarea rotației | da |
| Revers | da |
| Rotații 1 viteza | 3000 min‾¹ |
| Max. turații în gol | 3000 min-1 |
| Turația în gol | 4000 min-1 |
| Nivel zgomot | 98 dB |
| LED-uri de iluminare | da |
| Set | Fără baterie , încărcător |
| Greutatea | 1.7 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 2.79 kg |
| Producător | DeWalt |
| Cod EAN | 5035048833674 |









