| Tip | fără percuție |
| Tip mandrină | fixare rapidă |
| Alimentare | acumulator |
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Număr de baterii incluse | 2 |
| Tensiunea bateriei | 10.8 V |
| Capacitatea bateriei | 1.5 Ah |
| Deschiderea mandrinei | 10 mm |
| Numărul de viteze | 2 |
| Rotații 1 viteza | 300 min‾¹ |
| Rotații 2 viteza | 1300 min‾¹ |
| Moment de strângere maxim | 34 Nm |
| Capacit. de găurire în lemn | 25 mm |
| Capacit. de găurire în otel | 10 mm |
| Suitcase | da |
| Greutatea | 1 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Hikoki |









