| Tip | cu percuție |
| Tip mandrină | hexagonală pentru biţi (1/4 HEX) |
| Alimentare | acumulator |
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Motor fără perii | da |
| Tensiunea bateriei | 20 V |
| Deschiderea mandrinei | 6.35 mm |
| Numărul de viteze | 3 |
| Reglarea rotației | da |
| Revers | da |
| Rotații 1 viteza | 1200 min‾¹ |
| Rotații 2 viteza | 3300 min‾¹ |
| Rotații 3 viteza | 4000 min‾¹ |
| Max. turații în gol | 4000 min-1 |
| Turația în gol | 3000 min-1 |
| Moment de strângere maxim | 230 Nm |
| LED-uri de iluminare | da |
| Set | fără încărcător , fără baterie |
| Greutatea | 1 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Hyundai |









