Caracteristici generale
| Tip | cu percuție |
| Tip mandrină | fixare rapidă |
| Alimentare | acumulator |
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Motor fără perii | da |
| Tensiunea bateriei | 20 V |
| Deschiderea mandrinei | 13 mm |
| Numărul de viteze | 2 |
| Revers | da |
| Rotații 1 viteza | 500 min‾¹ |
| Rotații 2 viteza | 2000 min‾¹ |
| Turația în gol | 30000 min-1 |
| Moment de strângere maxim | 66 Nm |
| LED-uri de iluminare | da |
| Set | fără încărcător ,
fără baterie |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Ingco |
| Cod EAN | 6942141807930 |
Specificațiile și imaginile produsului Mașină de înșurubat Ingco CIDLI206681 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.