| Tip | fără percuție |
| Tip mandrină | fixare rapidă |
| Alimentare | acumulator |
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Baterie înclusă | nu |
| Încărcător | nu |
| Motor fără perii | da |
| Tensiunea bateriei | 40 V |
| Deschiderea mandrinei | 1.5-13 mm |
| Numărul de viteze | 2 |
| Reglarea rotației | da |
| Revers | da |
| Rotații 1 viteza | 650 min‾¹ |
| Rotații 2 viteza | 2600 min‾¹ |
| Max. turații în gol | 2600 min-1 |
| Moment de strângere maxim | 140 Nm |
| Capacit. de găurire în lemn | 76 mm |
| Capacit. de găurire în otel | 20 mm |
| Capacit. de găurire în zidărie | 20 mm |
| LED-uri de iluminare | da |
| Set | fără încărcător , fără baterie |
| Suitcase | nu |
| Dimensiune | 181х86х275 mm |
| Greutatea | 2 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Makita |
| Cod EAN | 088381892179, 2100001822996 |









