| Tip | cu percuție |
| Tip mandrină | fixare rapidă |
| Alimentare | acumulator |
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Baterie înclusă | nu |
| Încărcător | nu |
| Tensiunea bateriei | 18 V |
| Deschiderea mandrinei | 1.5-13 mm |
| Revers | da |
| Rotații 1 viteza | 500 min‾¹ |
| Rotații 2 viteza | 2100 min‾¹ |
| Max. turații în gol | 2100 min-1 |
| Turația în gol | 33000 min-1 |
| Moment de strângere maxim | 158 Nm |
| Capacit. de găurire în lemn | 89 mm |
| Capacit. de găurire în otel | 16 mm |
| LED-uri de iluminare | da |
| Set | fara acumulator si încărcător |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Milwaukee |
| Cod EAN | 4058546476694 |









