Caracteristici generale
| Tip | cu percuție |
| Alimentare | acumulator |
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Număr de baterii incluse | 2 |
| Tensiunea bateriei | 12 V |
| Capacitatea bateriei | 2 Ah |
| Deschiderea mandrinei | 13 mm |
| Numărul de viteze | 2 |
| Reglarea rotației | da |
| Rotații 1 viteza | 450 min‾¹ |
| Rotații 2 viteza | 1700 min‾¹ |
| Turația în gol | 22500 min-1 |
| Moment de strângere maxim | 37 Nm |
| Capacit. de găurire în lemn | 35 mm |
| Capacit. de găurire în otel | 13 mm |
| LED-uri de iluminare | da |
| Set | 2-х acumulatori ,
case ,
încărcător ,
3 duze |
| Suitcase | da |
| Greutatea | 1.2 kg |
Specificațiile și imaginile produsului Mașină de înșurubat Milwaukee M12FPDXKIT-202X (4933464138) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.