Caracteristici generale
| Tip | fără percuție |
| Tip mandrină | fixare rapidă |
| Alimentare | rețea |
| Putere | 1350 W |
| Deschiderea mandrinei | 10 mm |
| Numărul de viteze | 2 |
| Rotații 1 viteza | 350 min‾¹ |
| Rotații 2 viteza | 750 min‾¹ |
| Suitcase | nu |
| Greutatea | 1.2 kg |
| Specificații suplimentare | mandrina DFR |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 1.69 kg |
| Producător | ProCraft |
| Cod EAN | 6972622481045 |
Specificațiile și imaginile produsului Mașină de înșurubat ProCraft PB-1350/2 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.