| Tip | fără percuție |
| Tip mandrină | hexagonală pentru biţi (1/4 HEX) |
| Alimentare | acumulator |
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Baterie înclusă | da |
| Număr de baterii incluse | 1 |
| Încărcător | da |
| Tensiunea bateriei | 12 V |
| Capacitatea bateriei | 1.5 Ah |
| Timp de încărcare | 1 ore |
| Deschiderea mandrinei | 6.35 mm |
| Numărul de viteze | 2 |
| Revers | da |
| Rotații 1 viteza | 2400 min‾¹ |
| Max. turații în gol | 2400 min-1 |
| Moment de strângere maxim | 100 Nm |
| LED-uri de iluminare | da |
| Set | acumulator , încărcător |
| Suitcase | da |
| Greutatea | 0.6 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Profmet |









